Cookie beleid H.v.v Laakkwartier

De website van H.v.v Laakkwartier is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingstijden

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Laakkwartier JO8-1 17.30 - 18.30 Ravi Dhoen, Mo Lachmouchi
  • 4 (Natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO8-2 17.30 - 18.30 Dhr Aslan
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO9-1 17.30 - 18.30 Najim Boutkabout
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO9-2 17.30 - 18.30 Ahmed Ben Yahya
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier MO11-1 17.30 - 18.30 Fouad Amrani
  • 1A
  • -
Laakkwartier MO13-1 17.30 - 18.30 Ben Hessing, Maricarmen Bikker
  • 1A
  • -
Laakkwartier MO15-1 17.30 - 18.30 Tim Geers, Zehra Beder
  • 1B
  • -
Laakkwartier JO14-1 17.45 - 19.00 Ashwien Jasai
  • 2A
  • -
Laakkwartier JO14-2 17.45 - 19.00 Richard Mooi
  • 2A
  • -
Laakkwartier JO12-1 18.45 - 19.45 Rick van der Horst
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO12-2 18.45 - 19.45 Azz-eddine el Uarraqui
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO13-1 18.45 - 19.45 Vincent Veldhuis, Samir Baghou
  • 1A
  • -
Laakkwartier JO13-2 18.45 - 19.45 Abdel Essabri, Jalal Badouri
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO17-1 20.00 - 21.15 Abdel el Assyati
  • 1B
  • -
Laakkwartier JO18-1 20.00 - 21.15 Jeremy di Aalse
  • 1A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Laakkwartier JO15-1 18.00 - 19.15 Steef Grunholz, Erwin Lautan, Yahyah Sabry
  • 1A
  • -
Laakkwartier JO15-2 18.00 - 19.15 Said Ziti
  • 1B
  • -
Laakkwartier JO10-1 18.15 - 19.15 Sohail Hakimi, Yousef el Hamadani, Rohit Ramparichan
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO10-2 18.15 - 19.15 Sohail Hakimi, Yousef el Hamadani, Rohit Ramparichan
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO11-1 18.15 - 19.15 Denvy van Loenen, Giovanni Croes
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO11-2 18.15 - 19.15 Roemer Helwig
  • 2B
  • -
Laakkwartier MO17-1 18.15 - 19.15 Ricky Ganpat
  • 2A
  • 4
  • -
Laakkwartier 1 19.30 - 21.00 Giovanni Linnenbank, Henk Kusters
  • 1A
  • 1
  • -
Laakkwartier 2 19.30 - 21.00 Alex Schouten
  • 1B
  • -
Laakkwartier O23-1 19.30 - 21.00 Maurice den Engelse
  • 2B
  • -
Laakkwartier 35+1 20.30 - 21.30 Evert Pronk
  • 2A
  • -
Laakkwartier 2 (zon) 20.30 - 21.30
  • 2A
  • -
Laakkwartier 3 (zon) 20.30 - 21.30
  • 2A
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Laakkwartier JO8-1 17.30 - 18.30 Ravi Dhoen, Mo Lachmouchi
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO8-2 17.30 - 18.30 Dhr Aslan
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO9-1 17.30 - 18.30 Najim Boutkabout
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO9-2 17.30 - 18.30 Ahmed Ben Yahya
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO13-1 17.45 - 18.45 Vincent Veldhuis, Samir Baghou
  • 1A
  • -
Laakkwartier JO13-2 17.45 - 18.45 Abdel Essabri, Jalal Badouri
  • 1 (Kunstgras)
  • -
Laakkwartier MO11-1 17.45 - 18.45 Fouad Amrani
  • 1 (Kunstgras)
  • -
Laakkwartier JO14-1 18.15 - 19.30 Ashwien Jasai
  • 2A
  • -
Laakkwartier JO14-2 18.15 - 19.30 Richard Mooi
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO12-1 18.45 - 19.45 Rick van der Horst
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO12-2 18.45 - 19.45 Azz-eddine el Uarraqui
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier MO13-1 19.00 - 20.00 Ben Hessing, Maricarmen Bikker
  • 1A
  • -
Laakkwartier MO15-1 19.00 - 20.00 Tim Geers, Zehra Beder
  • 1B
  • -
Laakkwartier G1 19.30 - 20.45 Julien de Jager
  • 2 (Kunstgras)
  • -
Laakkwartier G2 19.30 - 20.45 Julien de Jager
  • 2 (Kunstgras)
  • -
Laakkwartier JO17-1 20.15 - 21.30 Abdel el Assyati
  • 1B
  • -
Laakkwartier JO18-1 20.15 - 21.30 Jeremy di Aalse
  • 1A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Laakkwartier JO15-1 18.00 - 19.15 Steef Grunholz, Erwin Lautan, Yahyah Sabry
  • 1A
  • -
Laakkwartier JO15-2 18.00 - 19.15 Said Ziti
  • 1B
  • -
Laakkwartier JO10-1 18.15 - 19.15 Sohail Hakimi, Yousef el Hamadani, Rohit Ramparichan
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO10-2 18.15 - 19.15 Sohail Hakimi, Yousef el Hamadani, Rohit Ramparichan
  • 3 (natuurgras)
  • -
Laakkwartier JO11-1 18.15 - 19.15 Denvy van Loenen, Giovanni Croes
  • 2B
  • -
Laakkwartier JO11-2 18.15 - 19.15 Roemer Helwig
  • 2B
  • -
Laakkwartier MO17-1 18.15 - 19.15 Ricky Ganpat
  • 2A
  • -
Laakkwartier 1 19.30 - 21.00 Giovanni Linnenbank, Henk Kusters
  • 1A
  • 1
  • -
Laakkwartier 2 19.30 - 21.00 Alex Schouten
  • 1B
  • -
Laakkwartier O23-1 19.30 - 21.00 Maurice den Engelse
  • 2 (Kunstgras)
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!